Joga – praktikos sistema, siekianti harmonizuoti kūną, protą ir sielą. Ši fizinė, protinė ir dvasinė praktika žinoma dėl jos įvairovės ir giluminio poveikio žmogui. Joga turi daug skirtingų stilių, kuriuose akcentuojami skirtingi aspektai, nuo fizinės ištvermės iki meditacijos ir atsipalaidavimo.

Užsiėmimuose atliksite įvairias kūno pozas (asanas) – stiprinsite raumenis, didinsite lankstumą ir gerinsite kūno laikyseną. Taip pat kvėpavimo pratimais (pranayama) reguliuosite ir gilinsite kvėpavimą – stiprinsite nervų sistemą ir emocinę gerovę.

Jogos užsiėmimuose taip pat praktikuojama minties kontrolė ir meditacija. Šios praktikos padeda nuraminti protą, sumažinti stresą, didinti dėmesį ir sąmoningumą bei gilinti vidinę sąmonę. Tai gali padėti geriau suprasti save, savo mintis ir jausmus bei gyventi dabartyje.

Joga siekia sutelkti žmogų į jo vidinį potencialą ir pačią esmę. Tai gali reikšti skirtingus dalykus skirtingiems žmonėms – nuo pasitenkinimo savimi ir kitais iki dvasinio aukštesnio tikslo siekimo.

Svarbu pabrėžti, kad jogos praktika yra asmeninė ir skirtingiems žmonėms ji gali reikšti skirtingus dalykus. Kiekvienas gali pasirinkti sau tinkantį jogos stilių ir gilintis į ją pagal savo poreikius ir tikslus. Nepriklausomai nuo to, ar tai yra fizinis pratimas, minties kontrolė ar dvasinė paieška, joga gali padėti gerinti bendrą fizinę ir psichologinę sveikatą bei skatinti balansą tarp kūno, proto ir sielos.

Užsiėmimus veda jogos trenerė Daiva

Kodėl joga?

Visa mano veikla susijusi su sportu, aktyviu gyvenimo būdu, esu profesionaliai išbandžiusi ir įvaldžiusi daug sporto šakų (gimnastiką, aerobiką, kūno dizainą, šokius) bet vis kažko trūko… Kol neatradau jogos. Tuomet visapusiškai suvokiau judesio palaimą, emocinį išsilaisvinimą, pilnavertį atsipalaidavimą. Joga padeda išsilaisvinti nuo įtampos, streso, išvalyti  neigiamas emocijas, tonizuoti kūną, protą ir džiaugtis kiekviena spalvinga gyvenimo akimirka. Iki susitikimo užsiėmimuose!

Laukiame prisijungiant nuo rugsėjo 4 d.!

Užsiėmimai vyksta PIRMADIENIAIS ir TREČIADIENIAIS 18.00 – 19.00 val.
KAINA: 1 k./sav. – 45 eur/mėn.
2 k./sav. – 60 eur/mėn.
Daugiau informacijos pasiteirauti galite trenerės Daivos nr. +37061169960
Tik rugsėjo mėnesį išbandykite nemokamai, kadangi pirmasis užsiėmimas nieko nekainuos

Registracija:

Previous
Next