Jogos užsiėmimai 7-12 m. vaikams „žaiskime jogą“

Kviečiame vaikus į nuotaikingą kelionę po jogos pasaulį. Jogos šalyje pilna stebuklų: čia kiekvienas gali pasiversti kuo tik nori – medžiu, tiltu ar drugeliu. Čia galima atsipalaiduoti ir nuveikti tai, ko niekad nesi daręs – pripūsti balioną pilve arba pailsėti ant „skraidančio“ jogos kilimo!

Čia nėra rungtyniavimo, laimėtojų ar pralaimėtojų. Tai smagi treniruotė kūnui, koncentracija protui ir atsipalaidavimas. Vaikai žaismingai mokomi sutelkti dėmesį, gerina socialinius įgūdžius. Fiziniai (asanos) ir kvėpavimo pratimai teigiamai veikia vaiko kūną, gerina vidaus organų veiklą, stiprina imuninę sistemą. Vaikai mažiau serga, išmoksta atsipalaiduoti, draugiškai bendrauti ir pozityviai žvelgti į pasaulį.

Užsiėmimus veda jogos trenerė Daiva

Kodėl joga?

Visa mano veikla susijusi su sportu, aktyviu gyvenimo būdu, esu profesionaliai išbandžiusi ir įvaldžiusi daug sporto šakų (gimnastiką, aerobiką, kūno dizainą, šokius) bet vis kažko trūko… Kol neatradau jogos. Tuomet visapusiškai suvokiau judesio palaimą, emocinį išsilaisvinimą, pilnavertį atsipalaidavimą. Joga padeda išsilaisvinti nuo įtampos, streso, išvalyti  neigiamas emocijas, tonizuoti kūną, protą ir džiaugtis kiekviena spalvinga gyvenimo akimirka. Iki susitikimo užsiėmimuose!

Užsiėmimuose lauksime nuo rugsėjo 4 d.

Užsiėmimai vyksta PIRMADIENIAIS ir TREČIADIENIAIS 17.00-18.00 val.

KAINA: 1 k./sav. 45 eur/mėn.

2 k./ sav. 60 eur/mėn.

Daugiau informacijos pasiteirauti galite trenerės Daivos nr. +37061169960

Registracija:

Previous
Next