Švęskite savo šventę mūsų studijoje Zanavykų g. 26A, Kaunas!

Čia rasite šviesią ir jaukią erdvę, kurioje paruošime stalą suaugusiems ir vaikams. Kol tėveliai šnekučiuodamiesi gers arbatą ar kavą, vaikai galės pasipuošti studijoje esančiais teatrališkais kostiumais ir aksesuarais. O gal netgi sukurti improvizacinį spektaklį!

Studijos nuomos kaina 35 eur/val.

Į kainą įeina:

Paruošti indai (lėkštutės, puodeliai, įrankiai),  2 l vandens su citrina, kava, arbata.

Galite pasirinkti personažą iš mūsų siūlomų temų žemiau. Personažo kaina studijoje 65 eur/val.

Užkandžiais ir saldumynais mielai pasirūpins mūsų partneriai UAB „Elytės Eklerai”

Dėmesio! Atsiskaitymas už mūsų paslaugas tik pavedimu. Atsiskaitant grynaisiais taikomas papildomas mokestis

Kalėdų senelis ir snieguolė

Pasikviek Kalėdų senelį ir Snieguolę į namus, biurą ar ugdymo įstaigą! Kalėdų senelis be žaidimų dar moka groti akordeonu, o Snieguolė visus užves ne tik dainuoti ir šokti, bet ir suorganizuos įvairiausių žaidimų, kurie pradžiugins nuo mažiausiųjų iki didžiausiųjų!

Kaina vienai darželio grupei ar klasei – 130 eur 

Trukmė – 45 min

Dėl kainos kitoms tikslinėms auditorijoms teiraukitės, kadangi priklauso nuo pageidaujamos programos.

Trečiadienė

Pažink raganų, vilkolakių ir kitų baisuoklių paslaptis su Trečiadiene!

Miško fėja

Miško fėja pažįsta įvairiausius gyvūnėlius, kurie slepiasi miške ir netgi moka su jais kalbėti! Jeigu nebijai vilko, esi apsukrus kaip lapė, o šokinėji kaip zuikis – pasinerkim į paslaptingąjį miško pasaulį kartu!

Princesių kerai

Tema skirta tiems, kuriems deimantai ir karūnos amžina svaja, o gyvenimas rūmuose – tikra palaima! Vakarėlio metu susipažinsime su rūmų paslaptimis, išmoksim princesių šokį ir žaisim dar daug įvairių žaidimų!

Piratų nuotykiai

Ar žinai, kaip naudotis kompasu ir kaip atrodo pirato vėliava? O gal surasti lobį yra tavo didžiausia svajonė? Tuomet pasikviesk linksmąją piratę pašėlti kartu! Kartu mes kursime piratų skanduotę, įveiksime piratiškus iššūkius ir tapsime tikrais piratais!

Klounės išdaigos

Klounė labai myli vaikus ir mėgsta juos mokinti įvairių magiškų triukų. Taip pat ji turi stebuklingus žaidimo kauliukus, kurie priverčia žmones juoktis. Be to, kartu atliksime šnypščiančius eksperimentus, kurie mažiesiems labai patinka.

Rožinės mergaitės šėlionės

Jei Tau patinka rožinė spalva ir be jos neįsivaizduoji savo gyvenimo, tuomet pasikviesk linksmuolę Rožinę mergaitę. Rožinė mergaitė papasakos, kodėl ją taip vadina, be to, ji parodys savo linksmąjį šokį, kuris turi stebuklingą galią užkrėsti kitus gera nuotaika!

Elzos burtai

Princesė Elza aplankys tuos vaikus, kurie yra ištikimi Ledo šalies ir magijos gerbėjai. Kartu su Elza stebėsime magiškus eksperimentus, rungtyniausime estafetėse ir linksmai praleisime laiką!

Pelytė Minė

Pelytė Minė labai mėgsta šokti ir žaisti su vaikais įvairiausius žaidimus. Su ja galėsite išmokti pabūti įvairiais gyvūnais, pavaizduoti savo emocijas ir labai linksmai leisti laiką!

Tigriukė

Personažo kaina (Kauno mieste)

70 eur/val.

Už Kauno miesto skaičiuojamas papildomas atvykimo mokestis.

Dėl personažo kituose miestuose kainos bei galimybės atvykti teiraukitės el. paštu ar telefonu.