KAIP PAĮVAIRINTI MOKYMOSI PROCESĄ?

Kaip teigiama ,,Geros mokyklos konsepcijoje”, ugdymo turinys turi būti įdomus, provakuojantis, pakankamai platus ir gilus, kuriantis iššūkius.

Tad siekiant įgyvendinti šį uždavinį, puikus pasirinkimas – EDUKACIJOS.

Mūsų siūlomų edukacijų metu teatrinių elementų pagalba moksleiviai lavins šiuolaikiniame pasaulyje ypač svarbius gebėjimus – kritinį, kūrybinį mąstymą, iniciatyvumą, komunikabilumą ir lankstumą.

Užsiėmimuose vadovaujamės Montessori filosofija (visapusiška pagarba vaikui; mokytojas vaikui yra pagalbininkas; kiekvienas vaikas yra unikalus), skatiname, kad vaikai mąstytų ir ieškotų savo unikalių būdų kaip pasiekti tikslus. Manome, kad nėra vienintelės tiesos, tad vaikams stengiamės padėti suprasti, kokia yra JŲ tiesa.

Siūlomos edukacijos:

  • Kurkime pasaką (1–4 kl.)

Kviečiame išlaisvinti savo kūrybiškumą! Šios edukacijos metu susipažinsite su teatro elementais, išgirsite kaip kuriamas spektaklis ir kokių profesijų atstovai dirba teatre. Sužinosite, kas yra pjėsė, rekvizitas, dekoracijos… Ir galiausiai galėsite sukurti savo istoriją, dekoracijas ir veikėjus!

Kaina moksleiviui 6 eur.

  • Personažų kūrimo paslaptys (1-6 kl.)

Ar žinote, kokie įrankiai svarbiausi aktoriui? Nuo ko prasideda spektaklio kūrimo procesas? O ar įsivaizduojate, kaip kuriamas personažas? Atsakymus į visus šiuos klausimus sužinosite šios edukacijos metu ir tuo įsitikinsite patys sukurdami personažą!

Kaina moksleiviui 6 eur.

  • Vaizduotės lavinimo užsiėmimas (5–8 kl.)

Vaizduotės lavinimo užsiėmimas arba kitaip – ,,think outside the box”! Šio užsiėmimo metu ieškosime atsakymų į klausimus: Kas yra vaizduotė? Kokia jos reikšmė žmogaus gyvenime? Teatrinių žaidimų pagalba atskleisime ir praplėsime savo vaizduotės pasaulį.

Kaina moksleiviui 5 eur.

  • Improvizacijos menas (9–12 kl.)

Išbandykite save netikėčiausiose situacijose ir pažinkite save ir savo draugus kitu kampu! Ar žinote, kaip aktoriai kuria personažus? Kaip pasiruošia spektakliui? O kaip sukurti istoriją ekspromtu? Visa tai ir dar daugiau sužinosite ir patirsite šio užsiėmimo metu.

Kaina moksleiviui 5 eur.

Edukacijos vykdomos mūsų studijoje (adresu Savanorių pr. 362, Kaunas) arba Jūsų mokykloje, visoje Lietuvoje.  (Ne Kaune ir Kauno raj. + kuro išlaidos).

Edukacijoje vienu metu gali dalyvauti nuo 10 iki 30 moksleivių.

Registruokitės jau dabar!